O škole


Budova s historií bývalé školy a poté školícího ubytovacího střediska s pěti chatkami. Nyní po částečné rekonstrukci vybavená novým nábytkem a zařízením. Tři chatky jsou nově obložené palubkami a vybavené kuchyňkou a soc. zařízením se sprchovým koutem. Společenská místnost je multifunkční a nově ji zdobí velká hliněná pec s ležením.

Objekt má velkou zahradu, hřiště na volejbal s příslušenstvím, grilovací altán, stolní tenis, dětské hřiště... V okolí je spoustu atraktivních míst, pramenů, rozhleden a krásných lesů bohatých na houby a lesní plody.

Často zveme zajímavé osobnosti na setkání, vyprávění a sdílení. Pořádáme večery s tancem a živou muzikou a také cvičení jógy. Probíhají u nás i programové pobyty sebeosobnostního rozvoje.

Vyžití pro malé i velké a navíc dobroty z kozí farmy – to vše máte k dispozici, pokud se ubytujete v našem Ubytování Škola Ráj. Nabízíme Vám komfortní a levné ubytování v chatkách nebo v některém z pokojů v hlavní budově. Vyberte si jedno z nejlepších ubytování Západní Čechy. Více informací o atrakcích i výletech po okolí získáte na obecní stránce ubytování Tři Sekery. Přijeďte k nám načerpat nové síly. Těšíme se na Vaši návštěvu.